PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=121109}

Football Factory

The Football Factory
7,2 33 111
ocen
7,2 10 1 33111
6,8 4
oceny krytyków
Football Factory
powrót do forum filmu Football Factory

9/10

ocenił(a) film na 9

Podobał mi się tak samo jak "Rise of the Footsoldier", który serdecznie polecam. "Hooligans" nawet się nie umywają. To nie tylko mordobicie ale też kawałek dobrego dramatu.

ocenił(a) film na 7
pachomir

Nie mam zamiaru wchodzic w polemike, napisze tylko jedno zdanie - Ty chyba dobrego dramatu nie widziales.
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
pekeyprv

No gdybyś znał realia życia takich ludzi, chociażby u nas - w Polsce, to byś zmienił zdanie.

ocenił(a) film na 7
pachomir

co do czego? ze to jednak porzadny dramat? a gdzie!

ocenił(a) film na 9
pekeyprv

nie "porządnego" tylko "dobrego"

ocenił(a) film na 7
pachomir

dla mnie 'kawalek dobrego' to synonim 'porzadnego' i nadal nie twierdze, ze to jest kawalek dobrego dramatu :) ale coz, twoja opinia i nie mam zamiaru jej zmieniac, moge ci jedynie zaproponowac, zebys obejrzal pare filmow, ktore poniekad nakieruja cie na te naprawde dobre dramaty w porownaniu do ktorych Football factory wyglada naprawde kiepsko, co nie zmienia faktu, ze mi sie owy film nie podobal :)

ocenił(a) film na 9
pekeyprv

Wiesz... może i masz rację ale jak ktoś jest malarzem to podobają mu się filmy o malarstwie, jak ktoś jest motorniczym to lubi "Miodowe lata", mnie się "Football Factory" podobał nawet bardzo i nie zmienię mojego zdania co do "dobrego dramatu" bo akurat interesuję się tym sportem zarówno od strony sportowej co kibicowskiej. Pozdrowienia:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones