PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=121109}

Football Factory

The Football Factory
7,2 33 106
ocen
7,2 10 1 33106
6,3 3
oceny krytyków
Football Factory
powrót do forum filmu Football Factory

FF>GSH

ocenił(a) film na 8

Chcesz zobaczyć dobrze zmontowany film z dobra obsadą (nie do końca adekwatną do roli - Frodo), zdradę, jak z
dziennikarza można stać się fighterem nr. 1, jak ktoś znany umiera - tutaj tego nie zabraknie (musi łapać za gardło) -
polecam Hooligans.

Chcesz zobaczyć jak było naprawdę, szarą rzeczywistwość, realizm bez zbędnych efektów - polecam Football Factory.

ocenił(a) film na 7
Piszczu

a dlaczego frodo ci nie pasuje do roli?
wladca pierscieni to nie jest jedyny film w jakim gral, nie rozumiem dlaczego ci nie pasuje do tej roli, moze rozwiniesz jakos ten temat bo mnie intryguje
wg mnie pasuje calkiem niezle do tej roli
a wg ciebie kogo powinni wziasc do roli grzecznego chlopca z harvardu? pewnie stathama? ja nie do konca rozumiem o co biega z tym castingiem, uwazasz, ze co jest nie tak z woodem, ze nie pasuje do takiej roli?

jak z dziennikarza stac sie fajterem? myslisz ze trzeba byc kims wyjatkowym zeby zaczac lac ludzi po mordzie? wydaje, ze jak ktos byl studentem to nie moze sie wciagnac w ekipe chuliganów i naparzac ludzi?
to wg ciebie jakas prawdziwa sztuka? ci prawdziwi pewnie sie rodza na trybunach co nie?

oba filmy sa dobre ale wg mnie to gsh ma do zaoferowania jednak znacznie ciekawsza, lepiej opowiedziana, zmontowana i zagrana historie, napewno potrafi lepiej wciagnac widza

El_Magiko

"a dlaczego frodo ci nie pasuje do roli?"

nie zrobił jeszcze przeszczepu oczu

ocenił(a) film na 9
Piszczu

Nic dodać nic ująć
GSH- bajeczka i parodia brytyjskiej sceny kibicowskiej (i tak marnie prosperującej już od lat) ale przyjemnie się ogląda
FF- po prostu szczery realizm, niech tego potwierdzeniem będą same recenzje brytyjskich kibiców

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones