PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=121109}

Football Factory

The Football Factory
7,2 33 111
ocen
7,2 10 1 33111
6,8 4
oceny krytyków
Football Factory
powrót do forum filmu Football Factory

Green Street Hooligans było 100 razy lepsze. To jest od bani:P

ocenił(a) film na 10
karolinakara1993

Lol. GSH to holiłódzkie ściemnione gówno ! Jak można taką pipe jak hobbit wziąść na huligana. HAHAHAHA. FF przynajmiej choćby w małym, stopniu pokazuje prawdziwe huligaństwo. Nie stara się go na siłę uszlachetniać.

ocenił(a) film na 9
karolinakara1993

dorośnij dziecino, niby w czym gsh jest lepsze od football factory?? Bo jest wiecej akcji i napierdalania, wiecej absurdalnych wątków, przez co sie wydaje, że film jest 'żywszy'?? wytłumaczenie, czemu uważasz, że FF jest 'do bani' jest proste - nie znasz się na dobrym, europejskim kinie nie rozróżniasz prawdy od ściemy. pozdro:]

ocenił(a) film na 5
karolinakara1993

Nie sądzicie, że porównywanie tych dwóch filmów staje się nudne?
nie ocenia sie filmu:jest głupi i fajny...O gustach się nie dyskutuje...możesz powiedzieć:mi się nie podoba...Ale nie stwierdzaj, ze jest głupi...

ocenił(a) film na 9
Milady_2

masz rację, porównywanie obydwu fimów jest głupie, a wiesz dlaczego? Ponieważ tu nawet nie ma czego porównywać, bo gsh po prostu NIE UMYWA sie do Football Factory:) Poza tym nie odbieraj ludziom prawa do polemiki, jest ona czasem niezbedna, w momencie gdy ta strona jest zalewana tyloma pochwałami rozbrykanych i rozpiszczanych nastolatków, którym ten film troche przymknął oczy na rzeczywistość:)

ocenił(a) film na 5
anga24

Nie odbieram nikomu prawa do polemiki, ale postów na ten temat jest mnóstwo...i jedni chcą przeekrzyczeć drugich słowami:ten film jest głupi...:/

ocenił(a) film na 9
Milady_2

trudno nie polemizować, gdy sie widzi te kretyńskie posty napalonych nastolatek, które uważają, że to najwspanialszy, najgenialniejszy film, jaki kiedykolwiek widziały i że FF jest do bani:] po prostu nóż się w kieszeni otwiera:)no ale nic, kiedyś napewno z tego wyrosną

ocenił(a) film na 10
anga24

anga24 ja ci mogę tylko napisać że nie ma sensu... Smarkacze podostawały neo od rodziców i buszują po necie nabijając swoją ambicje kretyńską polemiką która jest po prostu... żenująca...

Dlatego pozostawmy im tą radość i niech się panoszą że wiedzą który film jest inteligentniejszy, który film jest lepiej nakręcony i gdzie lepiej zagrali aktorzy...

Pozdrawiam fanów prawdziwych klasyków a kop w dupe hollywood'zkiemu gównu...

PS/ Frodo jako hool był zajebisty hahaha =]

ocenił(a) film na 9
anga24

FF jest sto razy lepszy od GSH. Te dwa filmy można wziąć na inteligencję i od razu nasuwa się mądry wniosek typu: co za idiota bierze dwunastolatka na ustawkę?! Tym GSH u mnie przegrywa, poza tym cała jego fabuła nie pasuje do tego typu filmach. FF pokazuje przynajmniej wyjazdy i epizody z życia Kibica/huligana, a nie rozterki wyrzuconego z uczelni studenta, jak robiło to GSH.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones