PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=121109}

Football Factory

The Football Factory
7,2 33 114
ocen
7,2 10 1 33114
6,8 4
oceny krytyków
Football Factory
powrót do forum filmu Football Factory

do dupy ten film ... nic ciekawego w nim nie ma ... naprawde nuda ! hooligans to jest film ! opowiada chociaż o czyymś , aktorzy są świetni , po za tym hooligans miał ogólnie w sobie wszystko lepsze . widać że jak tworzyli ten film że im sie nudziło . mówicie że jest lepszy , niby dlaczego ? bo więcej sie tłuką ? hooligan to film z przekazem , porusza człowieka . a po tym to poruszył się jedynie mój żołądek z prośbą o pójście do łazienki ... nic w nim fajnego nie widze ... ani sie rozpłakać ani nic .. beznadziejnie się kończy , jest nieciekawy i przewidywalny . 0 akcji :/ i to na końcu zgarniają ich psy . obejrzyjcie najpierw coś porządnego a potem mówcie . bo to gówno nie jest niczego warte . H - O - O - L - I - G - A - N - S !!! .na zawsze . tam muzyka jesto dobrana , film zarówna dla mężczyzn jak i kobiet ... widać że reżyserka , pomyślała że kobiety będzie wabić Charlie ( Pete Dunham ) i miała racje ... a dla chłopaków to wiadomo , film o sporcie i bijatykach . samo w sobie jest zaje***** . co do tego flmu ... BEZ KOMENTARZA . GSE !!! I'm forever blowwing bubbles ... i to że jestem dziewczyną nie znaczy że sie na niczym nie znam . a już nie na takim czymś . po ty mjak obejrzałam hooligans zaczełam lubić piłke nożna , i nie tylko ten film uczy też o tym jak powinno sie zachować dla przyjaciół ... pete przecież na końcu poświęcił się dla przyjacioł z ekipy ... i dla rodziny . wspaniały film z przesłaniem . NA ZAWSZE NAJLEPSZY HOOLIGANS !!!!!!!!!! :) Pzdr ;)

ocenił(a) film na 9
_allice_xX

Nastepny żałosny pokemon. Takie durne wpisy powinny być natychmiast kasowane, bo aż oczy i głowa bolą, gdy sie takie wypociny półmózgowca czyta. Dziewczynko, jedna rada - dorośnij, a potem zacznij oglądać i oceniać filmy, bo jak narazie jest na to dla ciebie za wcześnie.

ocenił(a) film na 8
anga24

dziecko drogie ogladajac FF powinnas w prawym gornym rogu ekranu dostrzec żółty trójkacik z numerem 16 badz czerwone kóleczko, co jest rownoznaczne z wylaczeniem Tv i połozeniem sie do łóźa.

_allice_xX

ani sie rozpłakać ani nic ..

płakac to idz na komedie romantyczne buhehe ... w ff to mozna przynajmniej sie posmiac z angielskiego humoru o ktorym pewnie nie masz pojecia


beznadziejnie się kończy , jest nieciekawy i przewidywalny

uehehe bo to nie telenowela ze musi sie jakos skonczyc, poprostu tam film nie miał jako takiego zakonczenia bo zycie bedzie sie toczyc dalej, a film sie kiedys skonczyc musiał. Film jest przewidywalny jak nasze zycie



widać że reżyserka , pomyślała że kobiety będzie wabić Charlie ( Pete Dunham ) i miała racje ...



Wiadomo ze film nie przedstawia zadnych wartosci merytorycznych to wzieli lovelasa zeby zdobyc damską publicznosc, a rzeczywistosc niestety jest szara i nie wszyscy są tak piękni jak nasz kochany Pete



i to że jestem dziewczyną nie znaczy że sie na niczym nie znam.



o to dobrze ze chociaz ty sie znasz ... to moze opowiedz mi cos o yidsach ktorzy uwazani są za słabą ekipe i słabych piłkarzy hehe

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones