PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=121109}

Football Factory

The Football Factory
7,2 33 114
ocen
7,2 10 1 33114
6,8 4
oceny krytyków
Football Factory
powrót do forum filmu Football Factory

Mam prośbę jak wcześniej napisałem niemożliwą do spełnienia, czy można skończyć porównywać F.F. do GSH. Inna klasa, inny poziom, wszystko inne, i ten Frodo. Mam dobre porównanie to tak jakby porównać Jimiego Hendrixa do Piotra Kupichy albo Ryszarda Riedla do Agnieszki Chylińskiej, no coś tam ich łączy bo grają i śpiewają ale poziom nie do porównania. Tak samo te dwa filmy, coś tam ich łączy ale jeden jest dla fanów Iana Stuarta a drugi Justina Timberlaka

ocenił(a) film na 6
karkens

masz racje, oba filmy sa z innej półki i nie ma co ich ze sobą porównywać. W FF postawili bardziej na 'realizm', gsh to opowieść o braniu sprawy w własne ręce costam costam...., ale jak dla mnie lepiej ogląda się gsh, moze dlatego ze nie jestem fanatykiem klubowym i stawiam na ogólny odbiór filmu, nie wiem ;p

bocianowy

A mi tam się oba podobały. W każdym jest to przedstawione trochę inaczej i bardzo dobrze. W GSH to typowy dramat, a FF można się sporo pośmiać Może jesteście zbyt poważni?? A twoje porównanie to sobie w buty wsadź, będziesz wyższy.

ocenił(a) film na 10
Michal_1987

Nie muszę być wyższy, mój wzrost w pełni mi odpowiada. Nie wiem jakie znaczenie ma tu powaga, ale ja wiele rzeczy nie wiem. Każdy ma inny gust, a ja mam tylko prośbę czy można nie porównywać tych filmów i tyle

karkens

co masz na myśli mówiąc Riedel a Chylińska ? ;D

ocenił(a) film na 10
magik6692xx

że obydwoje.i Riedel już niestety nie, i Chylińska jeszcze niestety tak, wyśpiewali w swoim życiu wiele piosenek, ale powrywnywać ich dorobek artystyczny to profanacja, i ja podobnie odbieram porównywanie tych dwóch filmów

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones