PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=121109}

Football Factory

The Football Factory
7,2 33 114
ocen
7,2 10 1 33114
6,8 4
oceny krytyków
Football Factory
powrót do forum filmu Football Factory

I tem film jest niby super!!! Chyba odwrotnie gorszego nie ogladalam i on jest lepszy od hooligans w hooligans przynjmniej sie nie nudzilam i bylo na co popatrzec a tu nic ciekawego nie bylo jest sto razy gorszy od hooligans raczej. HOOLIGANS najlepszy!!!

ocenił(a) film na 10
martusia_dabrowska

Według mnie oba filmy są zajebiste.Tyle,że Hooligans jakby bardziej Hoolywoodzki.

ocenił(a) film na 7
barry88

moim zdaniem za bardzo holiłucki ;) FF podobal mi sie duuzo bardziej od hóligans :P

ocenił(a) film na 9
fuck_yeah

wegług mnie to ten film jest znacznie lepszy, niż jakieś śmieszne Green Street Hooligans, w GSH to nawet brytyjskiego akcentu nie mają

gradins

W GSH nie mają brytyjskiego akcentu? W tym momencie trochę przegiąłeś :)
Ale zgadzam się FF jest o wiele lepszy

ocenił(a) film na 9
Gh0st

a kto niby ma? Elijah Wood, on niech lepiej uważa, bo komuś tym pierścieniem krzywdę zrobi, angola po akcencie można odrazu poznać, a w GSH nie mieli takiego akcentu jak w FF, anglicy zupełni inaczej mówią

gradins

Tobie się chyba wydaje, że każdy Anglik napier**la z takim akcentem jak Danny Dyer? Niestety nie każdy ma tak charakterystyczny i wyrazisty głos. Elijah wiadomo nie mówił z brytyjskim akcentem, w końcu gra Jankesa (no i sam nim jest), ale u innych postaci dało się usłyszeć. Nie takiej ilości jak w FF ale jednak.

ocenił(a) film na 9
martusia_dabrowska

oba dobre, ale ff bardziej rzeczywisty i pokazuje prawdziwie jak to wyglada, a gsh to historia amerykanca ktora raczej nigdy by sie nie zdarzyla, ogolnie dziela godne polecenia , czekam na inne chuliganskie filmy.

martusia_dabrowska

Według mnie to Football Factory raczej jest lepszy poniważ klimat angielskich barów i schadzek po meczach według mnie jest bardzej realistyczny ale to jest tylko moje zdanie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones